Élő termékbemutatók

2020. április 01. szerda, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Kiss Ádámmal és Musimbe Dávid Dennis-szel

 

2020. április 02. csütörtök, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Ács Fruzsinával, Hadházi Lászlóval és Kovács András Péterrel

 

2020. április 03. péntek, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 03. péntek, 23:00

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 04. szombat, 23:00

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Felméri Péterrel

 

2020. április 15. szerda, 18:00

Törökbálint - Munkácsy Mihály Művelődési Ház, Munkácsy u. 83.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 15. szerda, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Beliczai Balázzsal, Csenki Attilával és Hajdú Balázzsal

 

2020. április 21. kedd, 18:00

Nyíregyháza, VMKK, Szabadság tér 9.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 21. kedd, 20:15

Nyíregyháza, VMKK, Szabadság tér 9.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 22. szerda, 18:00

Nyíregyháza, VMKK, Szabadság tér 9.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 23. csütörtök, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Benk Dénessel, Csenki Attilával és Janklovics Péterrel

 

2020. április 24. péntek, 18:00

Budapest, Erzsébetligeti Színház, Hunyadvár u. 43/B

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 24. péntek, 21:00

Budapest, Erzsébetligeti Színház, Hunyadvár u. 43/B

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 28. kedd, 18:00

Miskolc, Művészetek Háza, Rákóczi u. 5.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 29. szerda, 18:00

Miskolc, Művészetek Háza, Rákóczi u. 5.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 30. csütörtök, 18:00

Mosonmagyaróvár, Flesch Károly Kulturális Központ, Erkel F. u. 14.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. április 30. csütörtök, 20:00

Mosonmagyaróvár, Flesch Károly Kulturális Központ, Erkel F. u. 14.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. május 06. szerda, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Kovács András Péterrel, Mogács Dániellel és Szabó Balázs Mátéval

 

2020. május 16. szombat, 15:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Történjen bármi - önálló előadás

 

2020. május 19. kedd, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Badár Sándorral, Beliczai Balázzsal és Fülöp Viktorral

 

2020. május 20. szerda, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Beliczai Balázzsal, Felméri Péterrel és Kertész Ricsivel

 

2020. május 21. csütörtök, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Kiss Ádámmal és Musimbe Dávid Dennis-szel

 

2020. május 21. csütörtök, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Elek Péterrel, Kovács András Péterrel és a Szomszédnéni Produkciós Irodával

 

2020. május 27. szerda, 19:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Csenki Attilával, Hajdú Balázzsal és Szabó Balázs Mátéval

 

2020. május 30. szombat, 15:30

Budapest, Corvin, Corvin sétány 1/b

Szenteste - Badár Sándorral és Hajdú Balázzsal

 

2020. június 07. vasárnap, 14:30

Budapest, Budapest Kongresszusi Központ, Pátria Terem, Jagelló út 1-3.

Történjen bármi - önálló előadás

 

2020. június 07. vasárnap, 14:30

Budapest, Budapest Kongresszusi Központ, Pátria Terem, Jagelló út 1-3.

Történjen bármi - önálló előadás

 

2020. július 17. péntek, 21:00

Balatonfüred - Dumafüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Horváth M. u.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. július 18. szombat, 21:00

Balatonfüred - Dumafüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Horváth M. u.

Aranyosi Péterrel, Kovács András Péterrel és Mogács Dániellel

 

2020. július 19. vasárnap, 18:30

Balatonfüred - Dumafüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Horváth M. u.

Hadházi Lászlóval

 

2020. július 23. csütörtök, 21:00

Balatonfüred - Dumafüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Horváth M. u.

Történjen bármi - önálló est

 

2020. július 25. szombat, 18:30

Balatonfüred - Dumafüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Horváth M. u.

Dombóvári Istvánnal, Kiss Ádámmal és Mogács Dániellel